Nemokami skelbimai
Šiuo metu paskelbta 14016
Paieškos frazė
Paskelbta 2022 Rugpjūčio 01, 10:09| Peržiūrų skaičius 80

TETURAM - vaistai nuo alkoholizmo

Kaina: Sutartinė
Teturam yra vaistas, skirtas lėtiniam alkoholizmui gydyti. Jis naudojamas situacijose, kai kiti metodai yra neveiksmingi.

Išgėrus alkoholio, vaistas sukelia žmogui diskomfortą, sukelia baimės ar karščio jausmą viršutinėje kūno dalyje, paraudusį epidermį, padažnėjusį širdies plakimą, kvėpavimo sutrikimus, triukšmą galvoje ir suspaudimą krūtinkaulio srityje, taip pat mažina kraujospūdį. [1]

Indikacijos Teturamas
Jis vartojamas asmenims, sergantiems priklausomybe nuo alkoholio, siekiant užkirsti kelią atkryčiams gydymo metu.

Atleiskite formą
Vaistas išleidžiamas tablečių pavidalu - 30 arba 50 vienetų buteliuke, pakuotėje ar skardinėje.

Farmakodinamika
Vaistas daugiausia veikia alkoholio metabolizmą kraujyje, stiprindamas jo neigiamą poveikį organizmui. Alkoholis biotransformuojamas blokuojant fermentų grupes ir metalo jonus, atsakingus už alkoholio poveikio organizmui neutralizavimą. [2]

Farmakokinetika
Vartojant per burną, vaistas greitai, bet ne visiškai (70-90%) absorbuojamas virškinimo trakte. Vaistų poveikio trukmė yra 48 valandos.

Dideliu greičiu disulfiramas dalyvauja metabolizme - redukuojant susidarius dietilditiokarbamatui, išsiskiriančiam konjugatų pavidalu, arba dietilaminui su anglies disulfidu (4-53%). Anglies disulfidas išsiskiria per plaučius. [3]

Dozavimas ir vartojimas
Vaistą būtina vartoti tik griežtai prižiūrint gydančiam gydytojui.

Kiekvienam pacientui dozė parenkama individualiai. Vidutines porcijas (250–500 mg per parą) organizmas nešioja be komplikacijų, nesukeldamas šalutinių požymių, taip pat greitai išsiskiria iš organizmo.

Standartinis gydymo režimas įgyvendinamas pagal toliau aprašytą schemą - keliais etapais arba bandymais.

Pirmasis alkoholio tyrimas atliekamas praėjus maždaug 7 dienoms nuo gydymo pradžios. Ryte turėtumėte išgerti paros dozę vaistų, o po to 20–30 ml alkoholio (dažnai naudojama 40% degtinė).

Antrasis tyrimas atliekamas ligoninėje prižiūrint gydytojui po 2 dienų, o namuose - po 3–5 dienų.

Esant silpnam organizmo atsakui, naujo tyrimo metu alkoholio dalis padidinama 10–20 ml. Bandymo metu leidžiama vartoti ne daugiau kaip 100-120 ml alkoholio.

Atsakymas į alkoholį gali būti lengvas, vidutinio sunkumo ar sunkus.

Esant stipriam atsakui (pasireiškimai - pulsacija ir pilnumo jausmas galvoje, kraujospūdžio sumažėjimas, sunkūs kvėpavimo sutrikimai, padidėjęs kalbos susijaudinimas ir motorinė veikla, taip pat traukuliai), atliekami simptominiai veiksmai ( švirkščiama po oda, į veną ir į raumenis kamparo su koriaminu, metileno mėlynuoju skysčiu ir lobelija su cititonu; be to, inhaliacijos atliekamos deguonimi).

Vėlesni veiksmai nustatomi atsižvelgiant į atsirandančius simptomus ir organizmo reakciją. Visų atliekamų procedūrų metu pacientas turi gulėti.

Paraiška vaikams
Nėra informacijos apie vaisto vartojimą pediatrijoje.

Naudokite Teturamas nėštumo metu
Teturamo negalima skirti nėščioms ir žindančioms moterims.

Prieš pradedant terapinį kursą, būtina atmesti nėštumo galimybę. Gydymo laikotarpiu būtina naudoti patikimas kontracepcijos priemones.

Kontraindikacijos
Nerekomenduojama skirti diabetikams, sergantiems sunkia kardioskleroze, skydliaukės ligomis, po ir prieš infarktą, taip pat smegenų kraujagyslių patologijomis. Be to, jis nenaudojamas esant bet kokiai CVS disfunkcijai, tuberkuliozei su kruvinu atsikosėjimu ir kitoms plaučių ligoms, įskaitant emfizemą, tuberkuliozę ir astmą.

Vaistas nenaudojamas sergant kepenų ir (arba) inkstų ligomis, psichinėmis patologijomis ir sutrikimais, skrandžio opomis, glaukoma, neuritu (kitokio pobūdžio), smegenų infekcijomis, vėžiu, uždegimu, turinčiu įtakos periferiniams nervams, ir sunkiu vaisto netoleravimu.

Jis turi būti vartojamas atsargiai, jei yra organinių smegenų pažeidimų simptomų, teturamo tipo psichozių ir vidinio gyslainės uždegimo, taip pat vyresnio amžiaus žmonėms (vyresniems nei 60 metų).

Šalutiniai poveikiai Teturamas
Vaistas yra gana specifinis, todėl turi daug šalutinių simptomų, ypač ilgai vartojant.

Daugiausia tarp jų yra širdies ir kraujagyslių sistemos bei NA, taip pat virškinimo trakto sutrikimai; be to, gali būti pastebėti kepenų veiklos pažeidimai.

Gydant vaistą, paūmėja visos latentinės ir lėtinės patologijos, be to, galima pastebėti alergijos pasireiškimus (niežėjimą, epidermio bėrimą ir patinimą).

Kai kuriais atvejais pastebimos haliucinacijos, psichozė ir kliedesio būsena. Gali pasikeisti psichinė būsena.

Perdozavimas
Dažni perdozavimo požymiai yra kolapsas, sumišimas, neurologiniai sutrikimai ir koma.

Sudėtingos procedūros atliekamos į raumenis, po oda ir į veną, taip pat įkvėpus ir vartojant B grupės vitaminų.

Sąveika su kitais vaistais
Terapijos laikotarpiu būtina atsisakyti alkoholio turinčių gėrimų, taip pat vaistų, kuriuose yra etilo alkoholio, vartojimo.

Neįmanoma derinti teturamo su izoniazidu, nes tai gali išprovokuoti ūmų elgesio sutrikimą ir motorinės koordinacijos sutrikimą.

Draudžiama vaistą derinti su hepatotoksinėmis medžiagomis, nes tai gali sukelti kepenų apsinuodijimą.

Laikymo sąlygos
Teturas reikia laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje, drėgmės ir saulės spindulių. Temperatūros lygis - ne daugiau kaip 25 ° C.

Tinkamumo laikas
Teturamą galima vartoti 4 metus nuo farmacijos produkto pagaminimo datos.

Analogai
Vaistų analogai yra medžiagos Lidevin, Esperal su Tetlong-250 ir Disulfiram.

Atsiliepimai
Teturamas sulaukia prieštaringų pacientų, vartojusių jį dėl alkoholizmo, atsiliepimų.

Yra pranešimų, kad vaistas sukelia rėmenį. Jei toks pažeidimas įvyksta, būtina kreiptis į gydytoją - tokiu atveju gali būti pakeista vaisto dozavimo forma - injekcijos vietoj tablečių. Taip išvengsite skrandžio gleivinės sudirginimo.

Taip pat yra informacijos apie labai rimtų komplikacijų atsiradimą gydymo metu vartojant alkoholį.

Apžvalgos pažymi, kad nesant didelio noro atsisakyti alkoholio, vaistas negalės padėti. Gydymo metu pacientas ir toliau gers, keldamas pavojų savo gyvybei, arba pasibaigus terapijai grįš prie alkoholio.

Tuo pačiu metu, jei pacientas tvirtai ketina išgydyti alkoholizmą, tabletės bus labai naudingos psichologinei priklausomybei pašalinti. Dėl to, kad alkoholis pradės sukelti neigiamą organizmo reakciją, bus lengviau jo atsisakyti.

Taip pat pažymima, kad disulfiramo medžiagos yra veiksmingesnės, kai naudojamos kartu su psichologiniais alkoholizmo gydymo metodais.

!
Found an error? Select it and press Ctrl + Enter.

DĖMESIO!
Siekiant supaprastinti informacijos suvokimą, ši vaisto "Teturamas" naudojimo instrukcija yra išversta ir pateikta specialioje formoje remiantis oficialiais vaisto vartojimo medicinos tikslais instrukcijomis. Prieš naudodami perskaitykite anotaciją, kuri buvo tiesiogiai prie vaisto.

Aprašymas pateikiamas informaciniais tikslais ir nėra savirealizacijos vadovas. Šio vaisto poreikis, gydymo režimo tikslas, metodai ir vaisto dozė nustatoma tik gydantis gydytojas. Savarankiškas gydymas yra pavojingas jūsų sveikatai.
Siunciame
Siunciame

https://www.youtube.com/watch?v=FGNza3FkviM
https://www.youtube.com/watch?v=SKytbCl-FyQ
https://www.youtube.com/watch?v=OhDzEOA19Vc
Menesiui reikalinga 35 eurai (pakuote)
Kontaktai
Miestas:
Vilnius
Vardas:
Info
El. pašto adresas:
Telefonas:
8 645 53477
Komentarai
Komentarų nėra.

Kiti šios kategorijos skelbimai

1 Išblaivinimas Namuose Vilnius Ir Aplink 370 671 03737
Sutartinė
Greitas išblaivinimas Namuose Vilniuje ir Aplink. Išblaivinimo paslaugos teikiamos visą parą, lašelinės statymas. Darbą atlieka licencijuoti specialis
1 Išblaivinimas Namuose Kaunas Ir Aplink 370 671 03737
Sutartinė
Greitas išblaivinimas Namuose, lašelinės statymas, Kaunas ir aplink. Išblaivinimo paslaugos teikiamos visą parą, lašelinės statymas. Darbą atlieka lic
1 Išblaivinimas Namuose Jonava Ir Aplink 370 671 03737
Sutartinė
370 (671) 03737 Išblaivinimas Namuose, lašelinės statymas Jonavoje ir aplink. Išblaivinimo paslaugos teikiamos visą parą, lašelinės statymas. Darbą at
1 Išblaivinimas Namuose Alytus Ir Aplink 370 671 03737
Sutartinė
Išblaivinimas Namuose, lašelinės statymas Alytuje ir aplink. Išblaivinimo paslaugos teikiamos visą parą, lašelinės statymas. Darbą atlieka licencijuot
1 Išblaivinimas Namuose Molėtai Ir Aplink 370 671 03737
Sutartinė
Išblaivinimas Namuose, lašelinės statymas Molėtai ir aplink. Išblaivinimo paslaugos teikiamos visą parą, lašelinės statymas. Darbą atlieka licencijuot
1 Išblaivinimas Namuose Marijampolė Ir Aplink 370 671 03737
Sutartinė
Išblaivinimas Namuose, lašelinės statymas Marijampolėje ir aplink. Išblaivinimo paslaugos teikiamos visą parą, lašelinės statymas. Darbą atlieka licen
1 Išblaivinimas Namuose Druskininkai Ir Aplink 370 671 03737
Sutartinė
Išblaivinimas Namuose, lašelinės statymas Druskininkuose ir aplink. Išblaivinimo paslaugos teikiamos visą parą, lašelinės statymas. Darbą
1 Išblaivinimas Namuose Utena Ir Aplink 370 671 03737
Sutartinė
Išblaivinimas Namuose, lašelinės statymas Utenoje ir aplink. Išblaivinimo paslaugos teikiamos visą parą, lašelinės statymas. Darbą atlieka licencijuot