Nemokami skelbimai
Šiuo metu paskelbta 12119
Paieškos frazė
Paskelbta 2020 Liepos 09, 11:15| Peržiūrų skaičius 1475

SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com

Pageidaujama alga: 10,14 EUR/val
Nemokama konsultacija 15 min. telefonu 8-614-00575 kaip pigiai pagerinti SEO ir konversijas.

https://www.youtube.com/watch?v=A_aN0XzMr1A SEO konsultacija
http://www.youtube.com/watch?v=3rZOMTcId28 Facebook reklama
https://paslaugos.lt/mindaugas-ms196/ SEO, Online Digital Marketing Institute, programuotojas
https://paslaugos.lt/mindaugas-mr160/ Internetinio verslo ir pardavimų konsultantas, SEO rinkodara
https://seorinkodara.weebly.com
https://www.facebook.com/SEOTrafficHack/

Google reklama naudojant SEO optimizavimą pigiai ir kokybiškai – misija įmanoma. SEO paslaugų kaina priklauso nuo sąnaudų. Programuojant SEO optimizavimas atliekamas kokybiškai ir pigiai plėtojant verslą. Skaitmeninę rinkodarą pelningai naudoti verslui plėtoti reikia turėti marketingo specialisto, interneto reklamos technologijų ir e-komercijos automatizavimo žinių. Papildomai programavimas automatizuojant reklamos darbą padeda sukurti verslui naujas galimybes.

SEO pigiausias interneto reklamos būdas surasti informaciją ir parduoti savo prekes arba paslaugas. Google reklama taip pat yra informacijos paieškos variklyje būti matomais aukštose TOP 10 pozicijose panaudojus daugelį prekių arba paslaugų raktinius žodžius. Tačiau skaitmeninė rinkodara ir interneto reklama nėra tik SEO optimizavimas paieškų varikliams, o su savo informacija (rinkodaroje vadinama terminu „turinys“ arba angl. „content“) visa veikla internete ir iš svetainių ir reklaminių skelbimų informaciją peržiūrėjusių ar išgirdusių žmonių pajamų uždirbimas. Smulkiam verslui reikalinga aukštos grąžos rinkodara, kad parduotų prekes ar paslaugas. Kai šio tikslo verslui pasiekti?

1. Būtina know-how Jūsų verslui tapti produktyviems ir pelningiems:
1. 1. Kaip ir tradicinėje reklamoje verslininkas turi potencialiam pirkėjui pateikti vertingus pasiūlymus? Prekių ir paslaugų pasiūlymus galima parengti ir be marketingo specialisto, jei žinote kas yra potencialūs Jūsų prekių ir paslaugų pirkėjai, kokie jų poreikiai bei problemos ir turite jiems naudingus sprendimus ir pasiūlymus. Kaina dažniausiai yra naudingiausias prekės pasiūlymas. Verslo klientui naudingiausia ta paslauga, kuri padės uždirbti pelno. Žmonėms naudingiausia ta paslauga, kuri pagal jo galimybes išsprendžia jo problemą arba padeda pagerinti gyvenimo kokybę. Žmonės linkę mokėti daugiau už pasikeitimus, verslas už produktyvumo sprendimus, kurie sukuria naujas galimybes ir taip pat gali keisti pati verslą.
1.2. Su Google reklama tapti gerai matomais paieškose privaloma augančiam verslui. Tam reikia žinoti marketingo informacines technologijas.
1.3. Rinkodaroje maksimaliai integruojant Google produktus – Google Mano Verslas, Youtube, Google Plus produktus – Verslo puslapis, bendruomenės, forumus; Google Web Master tool, Google Analytics, Google Trends. Tai nemokami Google SEO rinkodaros sprendimai. Ir svarbiausia rengiant informaciją būtina panaudoti ads.google.com raktažodžių tyrimų ir planavimo priemonę. Taip pat informacija indeksuojama kitose paieškų sistemose – Bing, Yahoo.

2. Interneto rinkodaros Google, Bing ir kitose paieškos varikliuose būtina svetainei sukurti sąsajas. O smulkiam ir vidutiniam verslui, realiai tai kokybiška rinkodara internete reklamuojant savo prekes ar paslaugas skelbimų svetainėse, informaciją apie savo verslą patalpinant interneto verslo ar svetainių kataloguose. Google paieška naudoja šią informaciją keliant svetainę pagal raktinių žodžių pozicijas. Taip pat naudojami specializuoti interneto leidiniai, kainų palyginimo svetainės, forumai, komentavimai, nuotraukų, skaidrių talpyklos. Tai pigi investicija paskleidžiant informacija žmonėms internete apie savo verslą. Lankytojų srautas ir jų laikas praleistas svetainėje yra vieni iš pagrindinių signalų paieškų sistemose aukščiau rodyti informaciją pagal paieškomus raktinius žodžius arba jų kombinacijas.

3. Reklamoje panaudokite trumpus iki 1 min. vaizdo įrašus, taip pat nauja SEO tendencija tai garso įrašų naudojimas reklamuojant prekes arba paslaugas.

4. Būtina Google SEO optimizavimui ir interneto reklamoje išnaudoti socialinę žiniasklaidą – Facebook, Facebook Messenger. Twitter, Pinterest, Youtube, Google Plus, Instagram, Linkedin. Reikia mokėti optimizuoti socialinės žiniasklaidos puslapius, parengti pranešimus (angl. „posts“) ir reklamą socialinėje žiniasklaidoje reikia vykdyti pastoviai pagal suplanuotą aktyvumą ir galimybes. Tik sisteminga, aktyvi, palaikoma rinkodara atneš naudą. Rinkodara socialinėje žiniasklaidoje turi savo optimalią resursus taupančią praktiką, galima panaudoti optimizavimo programas reklamuojant arba keičiant žmogaus veiksmus.

Visi reklaminiai veiksmai internete sudaro SEO paslaugas. Vidaus SEO optimizavimas – tai svetainės pritaikymas technologiniams robotų sprendimams sprendžiant tiek programines svetainių nuskaitymo problemas, bei marketingo, kad robotai pagal norimus raktažodžius rodytų informaciją aukštai pozicijose.

Kodėl rinktis mane? Turiu Online Digital Marketing Institute eksperto kvalifikaciją. Aš specializuojuosi praktiniuose didžiausią naudą verslui atnešančiuose sprendimuose, taip pat programuoju unikalius automatizavimo sprendimus. Sėkmingai ir pelningai naudojami skelbimų svetainių automatizavimo sprendimai, Facebook Grupių automatizuotas reklamavimas, socialinėje žiniasklaidoje Facebook, Instagram, Twitter. SEO optimizavimui naudoju python Data Science programų technologijas ir automatizuoju raktinių žodžių nei įrašų sukėlimą į įvairių parduotuvių platformas. Taip pat naudojant Windows Powershell kodavimą galima greitai administruoti darbą prie personalinio kompiuterio.

Programuoju Python, Javascript, Regex, Powershell, imacros kalbomis ir jau programavau ne vieną automatizavimo sprendimą, kurių pagalbą SEO rinkodarai neša pelną. Taip pat galiu suprogramuoti unikalius automatizavimo sprendimus integruojant python bibliotekų galimybes į bendrą rinkodaros ir verslo valdymą sistemą ir ją pagal poreikius tobulinti integruojant sudėtingesnius sprendimus. SEO naudojat Python programinės kalbos Data Science bibliotekų galimybes pasiteisino ir JAV konkurencingoje rinkoje iškeliant lietuviškas svetaines į TOP 1-10 pozicijas naudojant paieškoms prekių raktažodžius konkuruojant tiek su nišos prekių svetainėmis, tiek su E-bay.com, Amazon.com, Etsy.com platformomis ir interneto parduotuve Macy.com.

Siūlau automatizuota Facebook Grupių rinkodarą su saugia profiliams įkėlimo programą pohmeliy.com naudojant tik daugiausia narių turinčias grupes, skelbimų svetainių automatizavimas ir atnaujinimas bei redagavimas su imacros ir Javascript kodais. Projektų valdymo įgūdžiai integruojant naujausias technologijų naujienas - svarbiausi SEO ir interneto marketingo specialisto įgūdžiai. Programavimui naudingiausi taip pat šie įgūdžiai.

Skambinkite 15 min. konsultacijai, 8-614-00575 kaip galima produktyviai naudojant programavimą ir sukurtas technologijas atlikti SEO paslaugas ir optimizavimą ir pakalbėti apie galimas konkurencingų rinkų SEO optimizavimo kainas.
Apie save
Gimimo metai:
1971
Profesija:
Konsultantai
Išsilavinimas:
Aukštasis universitetinis
Darbo patirtis:
19.00
Darbovietės:
Laisvai samdomas SEO specialistas
Mokslo įstaigos:
Vilniaus universitetas Šefildo universitetas
Gimtoji kalba:
Lietuvių
Asmeninės savybės:
Organizuotumas, profesionalumas, atsakingumas, žingeidumas
Pomėgiai:
Domėjimasis programine įranga
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (1)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (2)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (3)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (4)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (5)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (6)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (7)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (8)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (9)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (10)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (11)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (12)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (13)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (14)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (15)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (16)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (17)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (18)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (19)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (20)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (21)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (22)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (23)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (24)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (25)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (26)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (27)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (28)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (29)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (30)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (31)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (32)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (33)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (34)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (35)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (36)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (37)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (38)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (39)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (40)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (41)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (42)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (43)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (44)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (45)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (46)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (47)
SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com (48)
Kontaktai
Miestas:
Vilnius
Vardas:
Mindaugas
El. pašto adresas:
Telefonas:
861400575
Komentarai
Komentarų nėra.

Kiti šios kategorijos skelbimai

SEO paslaugos Google reklama pigus verslą skatinantis marketingas seorinkodara. weebly. com
10 EUR| 1971| Konsultantai| Aukštasis universitetinis| 19.00
Nemokama konsultacija 15 min. telefonu 8-614-00575 kaip pigiai pagerinti SEO ir konversijas. https://www.youtube.com/watchvA_aN0XzMr1A SEO konsultacij
Apskaitos programa EVA prekybai, gamybai, servisui
200 EUR| 1999| Kita| Aukštasis universitetinis| 10.00
EVA-apskaita tai prekybos, gamybos, autoserviso, IT servisui ir sandėlio valdymo programa, skirta vidutinės ar mažesnėms įmonėms. Pagrindiniai program
IEŠKAU SANTECHNIKOS DARBŲ, TEL. 868700791, VILNIUS
Sandėlininkai| Aukštasis universitetinis
dirbu tik vilniaus mieste,patirtis,didelės apimties darbų nesiūlykit,galiu dirbti ir šeštadieniais,tel.868700791
Betono gaminių eksportas
0 EUR| 2020| Kita| Profesinis| 15.00
Gaminame eksterjero gaminius iš betono. Namų,lauko,sodo ir parko aplinkos dekoravimui. Įvairios skulptūros, fontanai, gėlių vazonai ir t.t. Ieškome UR
KEICIU SANTECHNIKA, REMONTO DARBAI
10 EUR| Statybininkai| Profesinis| 18.00
Visi santechnikos darbai uz prieinama kaina. taipat KLOJU : parketlentes,medines,plaukiojancias grindis, plintusus. MONTUOJU : langus(medinius plastik
santechnika plyteliu klyjavimas
20 EUR| 1975| Santechnikai| Profesinis| 15.00
ATLIEKU SANTECHNIKOS, DARBUS, TAIPPAT KLOJU : parketlentes,medines,plaukiojancias grindis, plintusus.Sarvo duru apdaila. MONTUOJU : langus(medinius pl
ELEKTRIKAS I NAMUS, MARIJAMPOLĖ
Elektrikai| Profesinis
Elektrikas turintis darbo patirties atlieka įvairius su elektra susijusius darbus (Naujos elektros instaliacija. Gedimų šalinimas. Senos
Lankomoji dalinio neįgalumo senjorams priežiūra
8 EUR| Darbas užsienyje| Profesinis|
60-metis atlieka dalinio neįgalumo senjorams lankomąją priežiūrą : medicininių procedūrų , maisto parūpinimo ir paruošimo paslaugas.(dieninė valanda 8